GÜNEŞLİ KURYE

GÜNEŞLİ KURYE
Daha Büyük Görüntüle

GÜNEŞLİ  KURYE

Güneşli kurye

Güneşli merkezli firmamız başta Güneşli olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine Güneşli kurye olarak ayrıcalıklı bir kurye hizmeti sunmaktadır. Yaygın servis ağı ile aynı gün içerisinde adresinize ulaştırılan gönderilerinizin artık geciktiği sıkıntısını içinizde taşımayacaksınız. Kaliteli hizmet anlayışında her geçen gün artan personel kadrosuyla Güneşli motor kurye olarak da hizmet veren firmamız deneyimli personelleriyle firmamız güvencesinde 7 gün 24 saat sizlere kesintisiz bir kurye hizmeti sunmaktadır.

Yenilikçi anlayışın hizmetlerimizde hakimiyetini sürdürdüğü çalışmalarda müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Memnuniyetinize kalıcı çözümleriyle gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun hem arabalı hem de motorlu kurye hizmetleriyle cevap veren Güneşli kurye en ekonomik fiyatlarıyla da tanışmanıza olanak sağlıyor. Birden fazla gönderi seçeneği hakkında çağrı merkezimizden bilgi alarak gönderinizin niteliğine en uygun kurye hizmetini seçme şansına sahipsiniz.

Bir telefonunuzla adresinize kısa sürede ulaşım sağlayan Güneşli kurye personellerimiz en kısa sürede alıcı adresine gönderilerinizi teslim etmektedir. Ayrıca gönderinin tesliminin ardından çağrı merkezimiz yoluyla gönderinin teslim raporu siz değerli müşterilerimize de iletilmektedir

 GÜNEŞLİ EXPRESS  KURYE


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret48062
Saat